eBook ZDARMA

3 RITUÁLY LÁSKYPLNÉHO VZŤAHU

Stiahnite si eBook zdarma:

3 Rituály láskyplného vzťahu

Zdeňka Némethová
Zdeňka Némethová
trénerka vzťahov

Pomáham párom rozvíjať vzťahy s láskou a nachádzať spokojnosť vo vzťahoch natrvalo a s rešpektom našich odlišností. Šetrím klientom čas a energiu investovanú do pokusov a omylov, aby nestrácali svoju nádej a pozitívne vyhliadky prv, než sa priblížia k svojim cieľom.

0
počet stiahnutí

Muž si berie ženu, pretože cíti, že mu ako mužovi chýba, a žena si berie muža, pretože cíti, že jej ako žene chýba muž. Obom chýba to, čo druhý má, a každý môže dať to, čo druhý potrebuje. Aby sa partnerský vzťah vydaril, musí muž byť a zostať mužom a žena musí byť a zostať ženou."

Bert Hellinger

Základným tajomstvom dlhoročného harmonického vzťahu je jeho neprestajné budovanie. Často sa stáva, že po určitom čase sa partneri prestanú navzájom o seba starať tak, ako v počiatočných fázach vývoja ich vzťahu. Je to prirodzená reakcia a adaptácia na dosiahnutie konkrétneho cieľa.

To, že sme dosiahli určitú métu, však ešte neznamená, že sme vyhrali celú hru. Budovanie kvalitného a harmonického vzťahu je práca na celý život a plný úväzok.

Spojte sa s nami na Facebooku 🙂

Čaká Vás 30 stránok, na ktorých sa s Vami podelím o postrehy zo svojej poradenskej praxe.

  • Ukážem vám ako môžete zlepšiť Váš partnerský vzťah a získať kľúč od partnerovho srdca.
  • Zistíte ako si môžete svojho partnera/partnerku privábiť domov 🙂
  • Spoznáte dôležité maličkosti, ktoré zlepšia Váš vzťah k lepšiemu.
  • Naučíte sa, čo je to "Barometer spokojnosti"

Slová čitateľov:

Krásné, skvělé a velice přínosné :-)))). Stáhla jsem, přečetla jedním dechem a moc krásně napsalé. Myslím si, že dlouhodobější vztahy by to měli dostat jako povinnou četbu:-). Jelikož s manželem nejsme tak dlouho spolu, jsme cca kolem 7let, ale i tak jsem ráda, že tyto rituály děláme a jde vidět, že pro vztah jsou skvělé:-). Moc gratuluji a kdo ještě nestáhl a hlavně nepřečetl, tak do toho:-)))). Věřím, že maličkosti dělají postupně velké věci a ve vztahu rozhodně. Ono, když člověk udělá třeba pro partnera jedno nádherné odpoledne a pak dlouho nic a denodenně mu nedává ani trošku pozornosti, tak to jeden velký zážitek nespraví. A jelikož asi všichni chceme dlouhodobě krásné a vyvážené vztahy je třeba začít od maličkostí. Výhodou je, že je to tak jednoduché a tak nenáročné, ale přitom tak přínosné:-)))).

Eliška Macurová autorka projektu FINANCE S ÚSMĚVEM www.financesusmevem.cz

E-book sa veľmi ľahko číta, je napísaný príjemnou a zrozumiteľnou formou. Všetko, o čom píšeš dáva zmysel. Sú to veci, ktoré som vedela, ale je veľmi dobré si ich pripomínať (pekne si ich odôvodnila) a naozaj si ma naštartovala znovu zaviesť tvoje rady do praxe...podľa mňa vydarený e-book a tvoje osobné fotky sú veľkým plusom 🙂 ste sympatický párik. Tvoj osobný príbeh o vzťahu na začiatku ma veľmi zaujal. Myslím si, že pre mnohých to môže byť povzbudením, že sa dá oživiť upadajúci vzťah.

Michaela Pisoňová Koučka štýlu, www.pimi.sk